Praktický management II.

Školení je určeno pro manažery, kteří potřebují:

 

prosazovat nové úkoly
prezentovat nechtěné zprávy
omezovat úniky a výmluvy podřízených
tvořit ovlivňovací vztah
posilovat svou řídící autoritu


Typ programu

Program je realizovaný v podobě školení připraveného „na zakázku“. Finální skladba a zacílení programu tedy vzniká až po analýze potřeb cílové skupiny.

 

Charakteristika

V tomto programu řešíme zvládnutí situací, které souvisí s manažerovým úkolem prezentovat a prosazovat změnové úkoly. Potřeba prezentovat a po delší čas prosazovat nový úkol staví před manažera několik velmi obtížných výkonnostních křižovatek. K jejich vyřešení potřebuje sadu speciálních manažerských nástrojů a postupů. V tomto programu je získá.


Náročnost programu

70 až 80%, v závislosti na zkušenosti manažerů


Cílová skupina

Školení je určeno pro začínající i velmi pokročilé manažery. Při sestavování pracovní skupiny je důležité dbát na to, aby se v jedné skupině sešli manažeři na pobodném stupni znalostí a zkušeností. A také, aby nedošlo ke kombinaci nadřízených a podřízených manažerů.


Cíl školení

Cílem programu je, nácvik řešení řídících postupů spojených s prezentací a prosazováním nových úkolů, udržováním ovlivňvacího vztahu s podřízenými,  zabránění úniku ze sledovaného cíle.


Délka školení

1 den


Cena

36.000,- Kč bez DPH/1 skupina (max. 10 osob)

Chci být na svou práci pyšný, a proto se snažím dělat věci tak, jak se mají. Vytrvalost, talent a trvalý kontakt se světovými vývojovými trendy. To je podle mne recept na úspěch při výrobě dobrých webových stránek.

Dominik Voda

vývojář webových aplikací

Reference