Prezentuji a argumentuji

Školení je určeno pro obchodníky, kteří potřebují:

 

přesvědčivě a srozumitelně prezentovat svou nabídku, produkt nebo službu
zvládnout klientovy námitky
ovlivnit klientovo rozhodnutí ve svůj prospěch

 

Typ programu

Školící program je realizovaný jako školení připravené „na zakázku“ dle potřeb, produktů, prodejní a prezentační strategie konkrétního zadavatele.

 

Charakteristika

Smyslem tohoto školení je rozvíjet obchodníkovu dovednost ovlivňovat klientovo rozhodnutí pomocí vybraných prezentačních a argumentačních technik. Program je z minimální 70% tvořen tréninkem v zátěžových situacích. Součástí programu je audio/video analýza výstupů.

 

Náročnost programu

70%

 

Cílová skupina

Školení je určeno pro všechny typy obchodníků. Od začínajících po velmi pokročilé. Pracovní skupina by měla být sestavena z obchodníků pracujících s podobnými kategoriemi klientů.

 

Cíl školení

Ukázat obchodníkovi, kde dělá při prezentaci svých produktů a služeb chyby, odhalit jeho nefunkční prodejně prezentační stereotypy, demonstrovat chybné komunikační předpoklady a v tréninku v zátěžových situacích nacvičovat nové pracovní postupy, argumentační a prezentační techniky a triky.
      

Délka školení

1 den

 

Cena

36.000,- Kč bez DPH/1 skupina (max. 10 osob)

Pořád hledám nebo vytvářím nové řídící nebo obchodní strategie a taktiky. A je to pro mne ta nejlepší práce na světě. Hrozně mne totiž baví přemýšlet o tom, jak to na světě funguje. Snažím se nacházet a pochopit mechanismy, které z nás dělají úspěšné manažery, obchodníky a lidi.

Hynek Choleva

jednatel společnosti, lektor obchodních a manažerských dovedností

Reference