Technika obchodního vyjednávání

Školení je určeno pro obchodníky, kteří potřebují:

 

porážet srovnatelné nabídky konkurence

vyjednávat lepší obchodní podmínky

vytvářet komponované obchodní nabídky

rychle reagovat na změny situace

prodávat širší spektrum produktů

 

Typ programu

Toto školení má pevně stanovený pracovní postup ale pokaždé úplně jiný obsah a průběh. Je totiž vytvářeno podle potřeb jednotlivých zadavatelů. Vyjednávací postupy jsou nastaveny tak, aby přesně odpovídaly denní praxi obchodníků. Pracujeme s reálnými produkty, obchodními nabídkami a nákupními bariérami.

 

Charakteristika

Je to vysoce odborné školení. Kombinuje tyto pracovní postupy: školení, workshop a trénink. Program je sestaven a veden tak, aby absolventi získali nejen nové dovednosti, ale i novou energii a sebevědomí.

 

Náročnost programu

80%

 

Cílová skupina

Školení je určeno pro obchodníky, kteří již mají praktické zkušenosti s obchodováním. Čím více, tím lépe.

 

Cíl školení

Cílem programu je, dát obchodníkovi nové nástroje a pracovní postupy, kterými by mohl zvládnout tlak ze strany klientů a konkurenčních firem. Absolvent tohoto školení dokáže lépe reagovat na klientovy požadavky, vytvářet komponované obchodní nabídky, vyjednávat lepší obchodní podmínky a prodávat širší spektrum produktů a služeb.

 

Délka školení

1 den

 

Cena

38.000,- Kč bez DPH/1 skupina (max. 10 osob)

Pořád hledám nebo vytvářím nové řídící nebo obchodní strategie a taktiky. A je to pro mne ta nejlepší práce na světě. Hrozně mne totiž baví přemýšlet o tom, jak to na světě funguje. Snažím se nacházet a pochopit mechanismy, které z nás dělají úspěšné manažery, obchodníky a lidi.

Hynek Choleva

jednatel společnosti, lektor obchodních a manažerských dovedností

Reference